| andrutzic a întrebat:

Exista vreun telefon care sa primesti notiicari de la facebook pe ecran ca la iphone? Si inca o intrebare Huawei ascend g510 e un telefon bun?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Huawei Ascend G510 este destul de PERFORMANT şi la un preţ accesibil ( 650 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g510-5250.php

Evident, sunt şi telefoane mult mai performante, dar şi mult mai SCUMPE...

Acum depinde şi ce SUMĂ ai disponibilă pentru achiziţionarea unui telefon!

Toate cele bune.

| PsychologistT a răspuns:

Samsung Galaxy primeste notificari.