| xDxDxDxDxD a întrebat:

Exista vreun telefon mai bun decat Samsung Ch@t 335, cam la acelasi pret? Sa nu fie cu touch screen,sa aiba tastatura qwerty,wi-fi, si sa mearga jocuri si aplicatii pe el.

2 răspunsuri:
| Buldog1 a răspuns:

Em am Nokia n97 are si touch screen si tastatura are semnal wi-fi si merg si jocuri nu e la fel ca si Samsung dar merge

| xDxDxDxDxD explică (pentru Buldog1):

" dar merge" tu glumesti? laughing ai un telefon, jos palaria b-) si stiu asta deoarece un coleg de-al meu are unul. Multumesc pentru raspuns dar depaseste cu mult pretul unui Samsung ch@t 335 x_X.