| Ciinevaa a întrebat:

Folia de protectie din sticla este buna pentru iphone 5s? Sau care este cea mai buna folie de protectie pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Cea din sticla e cea mai buna! Am avut una pe un s3 si l-am scapat pe scari pana jos...folia era sparta si cand am luat-o de pe telefon ecranul era ca nou

2 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Da e foarte buna

| KaSS a răspuns:

Poti vedea aici: http://www.iphone-store.ro/? gclid=Cj0KEQjwjtGfBRCN4-LU9ODG1-wBEiQAy_Xp7xxCnox6nCAmcDCUyTdf-TaYtA7vkdRfYPWeA4Ozv_kaApBP8P8HAQ