| cfrtobias a întrebat:

Folie fata+ spate de silion Contakt is bune cu ShieldUp? Sau mai bine las folia s10e originala + Husa Samsung Galaxy S10e Flippy® Full TPU 360, Transparent? Am o mica zgarietura pe folie parca; ce ziceti cum ar fi bine?

2 răspunsuri:
| Mazzenine a răspuns:

In mod normal ar fi super ok sa schimbi cu folia de silicon, deoarece iti aduce o garantie mai mare sa nu iti zgari telefonul sau sa il spargi. Si da, is bune foliile de silicon Contakt cu ShieldUp.

| cfrtobias explică (pentru Mazzenine):

Mersi oricum, deja am demult ShieldUp dar ma gandeam sa pun cumva Alien