| Crew112 a întrebat:

Fratilor, spuneti-mi se merita sa achizitionez un LG G2 sau mai bine un S4, nu de alta, am citit cateva comentarii, ca LG G2 ar avea ceva probleme cu sunetul in convorbiri e adevarat? Spuneti-mi daca ati avut ceva probleme cu LG G2 si ce fel de probleme.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare inginerii aceia care au proiectat telefonul, au fost atat de idioti incat sa il scoata de pe poarta fabricii cu acest defect? Daca s-a intamplat sa aiba unii probleme, nu inseamna ca toate exemplarele sunt asa. Se intampla sa se defecteze ca orice alt telefon, dar nu toate cum generalizaza unii. Recomandarea mea este sa alegi G2, e peste S4.

3 răspunsuri:
| Crew112 explică:

DAU FUNDA!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/samsung_galaxy_s4_vs_lg_g2-c2493_2490.php

NU am auzit să fie astfel de probleme - o fi un caz IZOLAT :(

Toate cele bune.

| shannygelu a răspuns:

S4 este peste LG in primul rand ca marca iar la ecran tot mai mare este s4 deoarece LG g2 are butoanele pe ecran ceea ce ocupa spatiul din ecran si devine mai mic decat la s4 bateria se poate scoate la s4 ai 2 baterii la tine si pleci in excursie tot vei avea mai mult de umblat pe el decat un LG in afara de procesor nu stiu cu ce este peste s4