| KlaudiuRad a întrebat:

Funcția Doze pe Marshmallow se activează dacă telefonul este într-o husăde de piele pe masă? Sau trebuie să-l țin fără husă? Pentru că am observat că Double tap to wake nu funcționează dacă senzorul de proximitate este acoperit, și m-am gândit că senzorul afectează și Doze.

Răspuns Câştigător
| Dany00089 a răspuns:

Salut,
Da, senzorul daca este acoperit Aceasta funcție nu mai poate fi folosită îți recomand să folosești telefonul fără husa sau o husa doar de data și sa îi pui folie de sticlă sau dacă nu vrei sa renunti la husa dă telefonul pe modul "Husă inteligentă"!
Sper ca te-am ajutat!