| shecherap a întrebat:

FUNDA! AJUTOR! Cum repar telefonul Samsung galaxy mini S5570 daca am apasat pe wipe data/factory reset? Imi ramane in Boot Loop crying

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Esti un geniu! De ce apesi pe lucruri care nu sti si apoi plangi?
Cel mai sigur il duci la un service.

Intra in Download mode si ai cablu de date? Atunci da-mi un pm cu id-ul tau si te ajut eu dar nu sunt respunzator daca telefonul pateste ceva.

| shecherap explică (pentru DenisIonut01):

Adauga yoo_andy98@yahoo.com. Sunt junior si nu pot sa dau pm

| shecherap explică (pentru DenisIonut01):

Esti grad prea mare sa iti dau pm... da.mi u cu id.u tau plz big grin

| DenisIonut01 a răspuns (pentru shecherap):

Daca nu vrei sa ramana id tau aici sterge intrebarea.

| GrigoRee94 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Tare curios sunt sa vad ce ati rezolvat, lasa-mi un PM daca vrei si zi-mi cum s-a terminat! salut

5 răspunsuri:
| GrigoRee94 a răspuns:

Damn you people, ai facut altceva daca iti ramane in bootloop sau poate crezi ca iti ramane in bootloop si el a incercat sa booteze si tu nu il lasi happy