| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! AM 50 MB trafic de date de la optiunea Xplore dar nu pot sa intru pe net. Am inteles ca trebuie sa fac niste setari in telefon. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| SimonaaLuizaa a răspuns:

Suna la 1234 si vorbeste cu un operator si cere-i ajutorul...ii spui ca vrei sa activeti netul si o sa te intrebe ce telefon ai..si apoi iti va trimite un mesaj cu niste proghrame..si va trebui sa dai install sau save..depinde ce-ti apare tiee..si telefonul are nevoie de setari pentru a fii conectat la internet.ii vei lasa email-ul persoanei respective si vei primi prin email setarile... Sper ca ti-am fost de ajutor!:*

2 răspunsuri:
| SimonaaLuizaa a răspuns:

Ce telefon ai?

| anonim_4396 explică (pentru SimonaaLuizaa):

Samsung s3350 chat

| SimonaaLuizaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Suna la 1234 si vorbeste cu un operator si cere-i ajutorul...ii spui ca vrei sa activeti netul si o sa te intrebe ce telefon ai..si apoi iti va trimite un mesaj cu niste proghrame..si va trebui sa dai install sau save..depinde ce-ti apare tiee..si telefonul are nevoie de setari pentru a fii conectat la internet.ii vei lasa email-ul persoanei respective si vei primi prin email setarile... Sper ca ti-am fost de ajutor!:*