| EuDeeaEu a întrebat:

Am citit despre hard reset. Ce presupune mai exact? Am inteles..revenirea la setarile din fabrica etc. Asta inseamna ca nu voi avea NIMIC pe el? Nu ceas, calendar, aplicatii preinstalate, camera? Sau ideea e ca DOAR acestea raman? MERSI MULT.

Răspuns Câştigător
| BogdanVasc a răspuns:

Nu. Ti se sterg doar aplicatiile instalate de tine. (inclusiv Themele, notitele, numerele de telefon etc.)

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Revine la forma in care l-ai cumparat. Fara lista de contacte, aplicatiile instalate de tine, fundal sau alarme setate de tine. Daca vrei sa faci acest hard reset asigurate ca ai o copie de rezerva intr-un PC sau cel putin o lista cu nr. de tel. ca sa le poti reactualiza.

| AdryAnda a răspuns:

Nu vei mai avea nici o poza, nimic din ce ti-ai descarcat (jocuri, aplicatii), dar vei avea ceas, calendar, camera, astea se dau din fabrica... sper ca te-am ajutat. :*