| Sooorin a întrebat:

FUNDA am galaxy mini 2, cand imi pun un videoclip din pc in telefon (.avi ) in telefon nu mi-l deschide ca spune ca "nicio aplicatie nu poate executa aceasta actiune", ce program imi trebuie ca sa il deschid sau trebuie sa ii schimb denumirea, adica sa nu fie.avi sa fie altfel si cum sau cum? FUNDA

2 răspunsuri:
| tdy a răspuns:

Cauta la magazin play vlc sau pe googleplay.com
PS:::: Daca nu merge nici asa intra la setari la ecran si cauta rezolutie asa are un prieten dupa ce si-a facut rezolutia i-a mers toate videourile filmele pozele si restul in HD
Sper ca te-am ajutat

| Sooorin explică (pentru tdy):

My hero laughing mersi mult