| Kinus12 a întrebat:

FUNDA!
Am telefon cu Android, Samsung Galaxy A5 2016. Pun muzici pe telefon cu programul de pe PC:MP3 Rocket.
Problema este că dacă pun o anumită piesă pe telefon are imaginea originală, cea pe care o are şi pe YouTube.Dar dacă pun încă o piesă de la aceeasi formatie pe telefon nu imi afisează imaginea originală ci imaginea originală a piesei anterioare
Cum aş putea schimba că la fiecare piesă să fie imaginea originală?
OFER FUNDA!
Mulţumesc happy

1 răspuns:
| WalkerAW a răspuns:

Aplicatia ta are un mic-mare bug.
Daca aplicatia e pe calculator o repari(panela da control-programe-click deapta pe programul tau-reparare)
Daca aplicatia e pe telefon sterge-i toate datele(setari-aplicatii-aplicatia ta de descarcat muzica-stergere date)
FUNDA?