| Suzane3 a întrebat:

Funda! Am un iphone 4s nou si merge bine cu exceptia wifi-ului. Merge sa ma conectez, sa aleg reteaua, dar când vreau sa intru pe net imi spune ca nu as fi conectat la retea?! Ce sa fac? O fi telefonul stricat sau nu este vreo setare activata? sad

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Cred ca este stricat modulul de wi fi ...incearca sa il duci la service daca mai ai si garantie este bine...

| Suzane3 explică:

Este nou, de abia l-am luat..am garantie dar mi se pare ciudat sa il fi cumparat deja stricat

| Suzane3 explică:

@CristianoRonnaldoo7, da, am pus-o...Imi spune ca sunt conectata la wifi-ul din casa mea, dar nu merge netul. Si nu e nimic neinregula cu ruterul :/

| CrstianoRonnaldoo7 a răspuns:

Ai pus parola Wi-fi-ului cand te-ai conectat?