| EuDeeaEu a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2. Am umblat eu la inceput pe la functiile sale, cu rotiri, cu sunete etc etc, si acum nu stiu unde sa gasesc aceasta functie, ca s-o opresc. Este vorba despre acea functie care, atunci cand intorci telefonul cu display-ul in jos, iti opreste orice sunet, apel etc etc. So. De unde o dezactivez? Nu mai tin minte numele functiei. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rax a răspuns:

De la setari-miscare-intoarceti pentru anulare sunet.eu am Samsung s3, sper sa se asemene meniul cu s2winking

| EuDeeaEu explică (pentru Rax):

Intr-adevar, acolo era. Mersic :* Dap, e acelasi meniu in general.

1 răspuns: