| Arabull a întrebat:

Funda! Am un telefon HTC Nexus HD2 si acuma 2 zile bagasem cod de securitate dar nu din cifre si din "forme" forma era un N si cand naveam ce face faceam forme aiurea sa ma joc pana s-a blocat si nu ma lasa sa mai bag forma ci doar sa verific si sa il deblochez cu contul de gmail folosit de telefon, problema e ca nu stiu ce cont a fost folosit pe telefon. Are cineva vreo solutie? Funda celui care ma ajuta sa deblochez telefonul

2 răspunsuri:
| crysstian a răspuns:

Http://playtech.ro/......-porneste/ Buna ai aici toate detaliile pas cu pas.

| Arabull explică (pentru crysstian):

Se aprinde chestia e ca nu imi arata sa bag "codu", uitasem sa mentionez ca am mufa stricata si nu pot face prin usb sau alte chestii.
Multumesc totusi de raspuns