| Kity2202 a întrebat:

FUNDA!
Am un tellefon SamsungStar 3 si vreau sa pun pe el niste melodii te pe calculator dar nu merge...CE as putea sa fac? Nu imi spuneti sa merg undeva cu el fiindca nu vreau!
Dau FUNDA cine ma ajuta!

7 răspunsuri:
| ChishyyAlle a răspuns:

Si eu am avut problema asta. straight face Mi-am dat seama ca aveam nevoie de un stic de bluetooth sau cablu de date. Si daca mai ai nevoie de muzica stiu un program gratuit, de pe intrenet (trebuie sa ti-l descarci) merge ca unsa si nu are virusi. Se numeste: Rocket Mp3. Incerca-l.XD

| sebypetrescu921 a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi un suport de card...In care trebuie sa introduci cardul in el si dupa arata ca un stick, il bagi in calculator laughing Dupa dai copy la ce melodie vrei si paste acolo in My computer G sau cum iti scrie big grin

| Kity2202 explică (pentru sebypetrescu921):

Am cablu de date si nu merge! la asta ma refeream!

| vladyalexandru a răspuns:

Pentru mai multe detalii add : vladdd.alexandru

| Dobraiucu a răspuns:

Şi eu am Star3. happy Păi eu îmi bag muzică pe el prin Bluetooth. Am stick Bluetooth şi îmi trimit piesele pe telefon. Poţi cumpăra şi un cablu de date, se găseşte la orice magazin de telefonie. Sper că ţi-am fost de ajuns. big hug fundă? big grin

| Kity2202 explică (pentru Dobraiucu):

Am cablu de date...nu merge sa bag am dat pe "stocare in masa" si am bagat in muzica si nu mi-a aparut nimic...am dat si pe "Samsung Kies" si la fel! Am incercat sa pun in alte foldere si nimic!