| lauriciii a întrebat:

FUNDA! Buna! Am un LG GT505, iar cand il aprind nu merge nici touch-ul, nici butoanele laterale...nimic! Ma gandeam ca e de vina touch-ul, dar atat timp cat nu functioneaza nici butoanele...are cineva vreo idee ce ar fi de vina? Mersi!

1 răspuns:
| WhiteMoth a răspuns:

Probabil softul e de vina, care se poate re-instala relativ usor, fara sa-l duci la service.

Daca totusi nu te descurci si nu cunosti nici un prieten/vecin care se pricepe, du-l la un service si ti-l vor re-instala ei (presupunand ca am dreptate si ca softul e cel bulit, nu placa sau altceva).