| Answer17 a întrebat:

Funda! Buna, cum fac sa aflu nr. de telefon daca am uitat nr?
P.S. este o cartela mai veche!

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru a afla numarul de telefon al unei cartele Vodafone fara credit formezi *120# tasta de apel+ tasta 1 (Optiunea suna-ma) si urmezi intructiunile. La final, numarul notat de tine va primi unmesaj de genul "nr x doreste sa-l contactezi", numarul x fiind numarul cautat

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Daca ai minute pe acea cartela suna pe cineva si spune-i sa iti dea numarul cu care l-ai sunat sau sunate pe tine pe telefonul fix sau daca mai ai un telefon mobil. Daca esti pe Orange suna la 222 si apasa pe ce zice robotul.Bafta

| edit28 a răspuns:

Numaru' tau? Suna la 222 si apasa tasta 2. Sau suna pe cineva si zi sa-ti spuna numarul.

| cryssu2008 a răspuns:

Ai uitat sa precizei reteaua happy Precizeaza reteaua si vedem cum te putem ajuta!

| Razorsharp a răspuns:

Suna un prieten de pe ea si cere-i sa iti spuna numarul.Pe Orange *122# cred.