| cristina10cris a întrebat:

Funda! Buna TPU am un Samsung galaxy Ace si nu imi mergeau unele jocuri cum ar fi sabway surfers, temple run 2 etc.Atunci cand incercams a le descarc aveam instalat google play si mi-a spus cineva sa ii fac un hard reset.Am facut asta si acum mi sa resetat tot si acum nu stiu cum sa bag dispozitivul ca sa imi mearga google play.Am cont si am intrat acolo la market ca sa ma conectez mam conectat mai aparut acea punga in loc de market si tot imi apare ca nu am nici un dispozitiv conectat.Imi poat cineva sa imi zica ce sa fac ca sa am iar dispozitivul conectat poate intr-un video ceva. Merci!

1 răspuns:
| Moldovan_Denis_Gabriel_1998 a răspuns:

Conecteazate cu contul de google si gata si vezi nu iti merg jocurile de mai sus fiindca nu ai android nou trebuie sa fie mai tare de 2.3.4 daca nu atunci nu merg. Sper ca te-am ajutat