| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Buna tpu...deci...ce este facetime-ul? Cum se folosește,ce se întâmplă daca o persoana te suna pe facetime si tu ai Android, poti participa la apel? Exista ceva aplicatie instalata in iPhone sau cum se folosește facetime-ul, la ce se refera, pot intra într-un apel facetime daca am un Android? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Facetime este o aplicatie exclusiv iOS si nu poate fi folosita pe Android si clar in nici un caz nu poti fi sunat daca nu ai aplicatia.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista facetime pe Android

| SoCristian18 a răspuns:

Nu merge