| cristina10cris a întrebat:

Funda! Cat costa un Samsung galaxy S II.Merci!

9 răspunsuri:
| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Este în jur de 10 milioane cu abonament şi 19-20 de milioane fără abonament.

| Creata34 a răspuns:

Depinde la abonamet e mai mult de 10 milioane fara abonament in jur de 9-10 milioane

| MCG a răspuns:

Ai spus S II ...Circa 1.300 de lei la liber. Cea care a postat inaintea mea s-a referit la S III cred. (uite dovada)

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-s-ii-plus

| MiniLoveYou a răspuns:

Eu mi-am luat de curand un s2 plus de la altex si am dat 12 milioane jumate. (cu reducere)

| AlexBoy88 a răspuns:

Un Samsung Galaxy S II plus la Vodafone costa 12, 7 mil.

| Norberth a răspuns:

Costa 19 milioane fara abonament pe emag.ro

| MiculFaraon a răspuns:

Buuuna! Amica mea si-a cumparat acum 1 luna si ceva galaxy S II si a dat pe el 11 milioane la abonament si cred ca la liber este undeva la 20-21. Pa-pa :*.

| jedulcik a răspuns:

Pai in ce retea esti? Oricum preturile se invart la liber intre 1300 lei, 1400 lei sau intre ele. Cu abonament conteaza cat timp, daca pui net sau nu, cate minute si sms-uri vrei.Deci la abonament preturile vriaza.

| Ktpu a răspuns:

Uite iti dau parerea mea... daca iei de aici il ai cu garantie pe toata tara nu doar la dileri adica daca ai probleme cu el mergi direct la reprezentanta si til face pe loc si nu trebuie sa astepti cu saptamanile. succes. http://samsung.yourphone.ro/......+Gray.html