| buburutza0431 a întrebat:

Funda! Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy chat?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

E bunut, dar e scump.
Mai bun si mai ieftin uite aici:
http://www.emag.ro/......EZ80TBBBM/

| DiannaDia a răspuns:

Am auzit ca este destul de bunisor. Un colega de-a mea are si chiar arata bine. Ti-as recomanda Samsung galaxy s2. Acum, alegi ce vrei. Oricum, si acesta este foarte bun!

| vladelvis a răspuns:

Telefon destul de bun, el este pentru cei care vor sa sune, sa dea mesaje, stii sa comunice! Funda?!

| Alexx15 a răspuns:

Este un telefon frumos, pentru cei care prefera o tastatura "solida" (qwerty) si un ecran touchscreen cu android 4.0.4 (ICS=Ice Cream Sandwich).