| 1mist3r a întrebat:

FUNDA! Ce sa imi cumpar dintr LG L5 si Samsung galaxy s1 si iphone 3gs? Tin sa precizez ca telefon nu prea il folosesc pentru jocuri, mai mult pe facebook/mesaje si mai rar unele jocuri.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Sunt de părere că ar trebui să-ţi iei un Samsung Galaxy deoarece acesta este unul dintre cele mai bune telefoane de pe piaţă la ora actuală.
Pa-pa.

| Arcani a răspuns:

Samusung Galaxy sunt cele mai bune telefoane si am un coleg care-kl are si ii e ft bun petrnu jocuri dar mai ales pentru facebook site-uri

| Mariiiiaa a răspuns:

Eu am LG L5 si tin sa mentionez ca e foarte bun, are android 4.0.3, dar toate aceste date le poti gasi si pe anumite site-uri. Nici eu nu mi-am luat telefonul neaparat pentru jocuri, dar din obsesia unor prieteni a trebuit sa-mi descarcs tot felul de jocuri si merge minunat, iar la internet nu am niciun fel de problema. Merita sa iti cumperi. Asta este doar o parere, acum faci cum crezi tuwinking

| Soniutza8D a răspuns:

Eu am chiar Samsung galaxy s1, fratele meu are iphone3gs si varu-miu are LG L5 EU iti recomand IPHONE3GS