| PVAAVU a întrebat:

Funda! Ce telefoane cu Android la preturi cuprinse intre 500 si 1000 de lei imi recomandati? Va rog:
-sa accepte melodii in mp3 si videoclipuri in mp4
-sa aiba 16 GB memoria interna (sau macar de 8)
-sa aiba slot memoria de 64 GB (sau macar 32)
-sa aiba o camera principala, una secundara si blitz cu LED
-sa aiba versiunea de Android 4.3 (daca nu e, poate avea si 4.2.; 4.1.; 4.0.; dar sa nu fie 2.3.6.)
-sa fie usor de utilizat
-viata bateriei sa fie de durata
Stiu ca am cerut multe, dar va rog spuneti-mi unul care sa aiba toate caracteristicile mentionate anterior si dati-mi un link al unui site gen eMAG de unde il pot cumpara.
Merci! big grin

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Pe eMAG Samsung galaxy S2 plus http://www.emag.ro/......NBBBM/.Iti garantez ca alt telefon la pretul asta nu mai gasesti.Si eu consider ca S2 este peste S3. Funda?

| PVAAVU explică (pentru andyeyes99):

Fiindca ai raspuns, da.Eu stiam deja de acest telefon, dar voiam sa stiu daca mai sunt altele.

4 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Iti recomand un s3, in niciun caz s2 nu este mai bun ca s3.

| andyeyes99 a răspuns:

Mai gasesti si de la Allview, dar stiu pe cineva ca are si de abia asteapta sa scape de el.

| andyeyes99 a răspuns:

Le-am avut pe amandoua in mana, s3 are soft-ul prost optimizat, freez-uri peste freez-uri.Degeaba se da el mare telefon cu procesorul quad core. Eu iti arat ca pozele se incarca mai repede pe amaratul meu de gio decat pe s3.