| Kinus12 a întrebat:

Funda!
Cum vi se pare telefonul LG Google Nexus 5X?
E un telefon bun pentru un buget mediu?(1300 lei versiunea 32gb eMag)
Doresc răspunsuri referitoare la performanţa telefonului, designul, camera foto camera video, rezistenţa la şocuri.
Unii zic că e sub LG G4.Dar e mare diferenţa între cele două? E mult mai bun LG G4?
Ce telefoane depăşeşte la specificaţii Nexus 5X în general la acest buget?
Mulţumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Este un telefon excelent pentru pretul cerut, nu prea are rival la acest segement de pret. Este facut in colaborare cu google ceea ce reprezinta un avantaj in privinta softului. Camera este de calitate cu filmare 4k. Este putin sub G4 dar G4 este peste 1550 lei. Rezistenta la socuri nu este foarte buna ca la orice telefon de altfel. Per total este un telefon excelent la pretul sau.

1 răspuns:
| Kinus12 explică (pentru Mihai1810):

Mai aștept puțin să văd dacă primesc și alte răspunsuri, și dacă nu, atunci îți dau funda, iar daca primesc, compar răspunsurile.
Deci oricum ai șanse pentru funda happy