| gtr2rr3 a întrebat:

Funda!

Dacă vreau să cumpar un S8+ de la Altex și dispun de 1.000 lei pot să ofer suma respectivă și restul până la 2.000 să plătesc în rate?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,decat daca il cumperi in rate si asta prin banca

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti cu conditia sa fii eligibil sa faci rata, avand 18 ani si contract permanent de munca, cu minim 3 luni deja lucrate.

| gtr2rr3 explică (pentru Violleta2022):

Am pensie de urmaș. Ce acte sunt necesare pentru dosar?

| Violleta2022 a răspuns:

Conditii de eligibilitate card de credit cu prima cumparatura:
Cetateni romani cu domiciliul in Romania
Varsta cuprinsa intre 18 si 70 de ani
Vechimea la actualul loc de munca de 3 luni neintrerupte
Venitul minim acceptat:
Angajati: 800 lei
Pensionari: 520 lei
Documente necesare:
Carte de identitate in original
Talon de pensie (in cazul pensionarilor)
https://altex.ro/solutii-finantare/credit-online/

| DenisIonut01 a răspuns:

Cred ca mai bine cumperi prin cetelem sau card de cumparaturi la care nu dai dobanda si pui banii aia pe rand pe card. Sau poti intreba daca se poate cum spui tu