| Blindeye a întrebat:

Funda! E mult 5 GB de net pe luna? Eu îi folosesc doar pentru aplicațiile de baza cum ar fi facebook, youtube și astea. Se poate sa mă trezesc ca nu mai am net?

Răspuns Câştigător
| MitzaaRulzz a răspuns:

E destul de mult laughing
Dar nu il folosi prea mult pe youtube pentru ca e cel mai mare consumator de resurse si consuma foarte multi mb pe un singur video happy
Daca ai Android sau iOS, iti recomand aplicatia Onavo Count, care monitorizeaza live cate date ai consumat din cele incluse
O zi buna!

7 răspunsuri:
| GabyDany a răspuns:

Nu folosii yt! Consuma extrem de mult! In rest e ff bine 5 gb pe luna! Funda?

| PrecizeEveR a răspuns:

Da e mult, dar s-ar putea sa ii consumi daca stai prea mult pe youtube... big grin

| Straut_CezAr_1995 a răspuns:

Nu, e ok 5GB pe lună. Eu am 1GB dar nu folosesc YouTube, doar Facebook si Messenger pentru ca mănâncă prea mulți MB, și-mi ajunge la fix. YouTube-ul îl las pentru Wi-Fi big grin

| TheImpaler a răspuns:

Pentru youtube e putin laughing

| CristianCris999 a răspuns:

Petru Facebook si ceva cautari pe Google iti ajunge, dar pe Youtube il termini intr-o zi, maxim doua.

| Ammethyst a răspuns:

Daca ti-l inchizi dupa ce l-ai folosit...adica sa nu il lasi deschis daca nu iti trebuie...eu cred ca iti este suficient.Si eu folosesc aceleasi aplicatii si imi ajung 3GB...dar depinde acum cat stai pe youtube laughing
In principiu ar trebui sa iti ajunga...deci nu-ti face griji!
Fundaa? :3

| Al3xbC a răspuns:

E putin, mai ales daca te uiti pe youtube la calitate hd.nu te vei trezi fara net dar iti va merge foarte foarte greu