| whiteviper98 a întrebat:

Funda~! O carcasa pentru un Samsung Galaxy S1 i9000 contine si sticla de pe ecran? Eu am acea sticla sparta, si nu afecteaza touch-ul. deci nu stiu ce poate fi. Un link cu sticla aceea, daca se poate. [Scuze pentru exprimare] :]].

5 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Carcasa nu contine geam
http://www.gsmnet.ro/......nal--20753

| whiteviper98 explică (pentru bushyalex):

Dar eu vreau geamul. De unde il pot lua?

| bushyalex a răspuns (pentru whiteviper98):

Asta zic ca nu gasesti geam separat fara dispay.la carcasa nu iti da.

incearca la un service daca ei iti pot face comanda doar la geam.
dar nu cred geamul se schimba cu totul din cate stiu.

| whiteviper98 explică (pentru bushyalex):

Of. Si nu ai idee cam cat ar costa?

| bushyalex a răspuns (pentru whiteviper98):

Display fara 300 ron nu cred ca gasesti.
dar incearca la un service poate ei pot face comanda la geam doar.
eu am vrut sa i.au geam pentru un iphone 3gs si nu am gasit decat cu totul.