| Dulshe1988Dulshe1998 a întrebat:

FUNDA! sall, am si eu o intrebare la un Iphone 5 se poate seta un sunet de apel care vreau eu sau e de la el? adica de ex vreau o melodie EX:Smiley-cai verzii se poate? sau pot pune o imagine? pe ecran?

Răspuns Câştigător
| sergiu1s a răspuns:

Da poti cu siguranta funda

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Din pacate am incercat la iphone si eu sa setez un ton de apel si nu se poate.

| YourLittle a răspuns:

Se poate...dar nu stiu cum trebuie sa faci.

| mariusxxd a răspuns:

Descarca programul http://itunes.en.softonic.com/download si poti seta melodia care vrei dar trebuie sa o micsorezi.te descurci tu cu el