| SaVa13 a întrebat:

FUNDA! Sall.Treburile stau cam asa:Mi-am luat un Samsung galaxy mini 2 acum 4-5 luni si am pus muzica de pe pc pe el si mi s-a sters softul (nu se mai deschidea).L-am dus la garantie l-au reparat si cica a avut un virus.Mi-am luat alt card de memorie pentru el si dupa 2 luni am bagat niste poze de pe el pe pc si dupa 1 luna iar mi s-a stricat cu aceeasi problema.Acum este la garantie...IAR.Cum as putea evita chestia asta? Cred ca e un virus de pe pc dar totusi, s-a stricat dupa 1 luna de la conectarea pe pc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Se strica la intervale diferite de tip, in mod sigur ai un virus pe PC sau il virusezi pe parcurs intrand pe net de pe telefon, unele site-uri au fel de fel de tampenii, pune antivirus si pe telefon. Sunt gratuite pe google play.

1 răspuns:
| SaVa13 explică (pentru antimulte):

Ok,o sa incerc