| V1ADUTZ a întrebat:

FUNDA!
Salut! Am un Allview E2 Living si i-am dat de curand un update acum avand versiunea de android 4.4.2 KitKat. As vrea sa stiu cum ii pot da root deoarece nu mai merge cu metoda care mergea la android 4.2.2. Va rog mult de tot sa ma ajutati!

1 răspuns:
| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut, Poti face root flashuind ClockWorkRecovery si pe urma introdus folosind un card memorie fisierul official allwiew e2 living pentru rootare. Recomand sa nu faci tu asta... Du-te la un service it autorizat ca nu costa mult...