| Kinus12 a întrebat:

Funda!

Samsung Galaxy A5 2016 sau Huawei P9 Lite? Si de ce?
Multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu as alege nici unul dintre cele 2. As opta pentru Lg Nexus 5x sau iphone 5s.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,ambele sunt bune. diferenta intre ele la capitolul performanta este placa video mai performanta la P9 Lite..cred ca la camera e mai bun A5 2016..In rest, au specificatii asemanatoare..eu as alege P9 Lite si din punctul de vedere ca la marcile precum Huawei sau asemanatoare, piesele sunt mai ieftine decat la Samsung. sper ca te-am ajutat!

| Tarcea_Nicoleta_1979 a răspuns:

Eu as alege Samsung deoarece imi place cmera si sistemul.

| BL_Je_Suis_Andrei_1996 a răspuns:

Huawei P9 Lite scoate 50702 la antutu in timp ce Samsung Galaxy A5 2016 doar 33841.
Clar p9 lite e mai bun. mai multe detalii aici http://www.yoda.ro/......-pret.html

| Kinus12 explică (pentru BL_Je_Suis_Andrei_1996):

Mie mai mult calitatea camerei foto mă intereseză şi în linkul trimis nu scrie concret că Huawei este mai bun la acest capitol

| Vasssyle a răspuns:

Iti recomand Galaxy A5 are si un pret bun 1.349, 90 LEI in Altex sau poti sa mai astepti pana de black friday da pana atunci mai verifica prin magazine sau chiar pe internet, da iti recomand A5 ca am si eu si sunt multumit de el.