| ShineLikeStars a întrebat:

FUNDA si MII DE MULTUMIRI celor care m a ajuta cu un sfat! Vreau sa imi cumpar un telefon nou... vreau ceva de genul : tastatura qwerty si touchscreen.iar ecranul sa fie cu sina...
Vreau ceva nou. ca Sony Ericcson CK15i. dar sa fie mai recent facut... pretul pana in 6 milioane in bani vechi! Va rogg... Inseamna mult! Cat de repede se poate, sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......2-25140338 si touch si qwerty si e din 2011 daca te intereseaza :)

| ShineLikeStars explică (pentru GeorgyGeoClau):

Eu iti multumesc... dar caut telefon cu ecran pe sina... care se ridica prin imingere.

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru ShineLikeStars):

Aha, ok, poate iti gasesti unul potrivitwinking bafta