| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Spuneti-mi si mie o baterie externa de la Flanco care este buna. Am Samsung galaxy grand neo plus. Sa nu imi afecteze bateria! sad... Iti poate,, strica,, telefonul un acumulator care nu e asa,, bun,,? Argumente pro si contra sa nu depăsească suma de 100lei, va rog. VA MULTUMESC MULT happyhappyhappy

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Www. teamdeals.ro/ www. eastcom.ro/baterii-externe-telefon www. easycharge.ro/baterii-externe
https:// www.flanco.ro/telefoane-gadget/periferice-mobile/acumulatori-externi.html