| JoMo a întrebat:

FUNDA! Spunteti-mi si mie niste apllicatii(jocui) tari pentru android( am Samsung galaxy s2)

Răspuns Câştigător
| vld98 a răspuns:

Racing (raging) Thunder 2; 3d bowling; Angry Birds (Space, rio, seasons) sunt foarte multe. Poti gasi mai multe daca te duci in android market (google play/magazin play mai nou) > Dai pagina de cateva ori spre dreapta pana vezi mai sus TOPUL ARTICOLELOR GRATUITE sau TOP NOI GRATUITE.ori cand intri in magazin play dai o data pagina in stanga si sunt acolo categorii de aplicatii. Sper ca te-am lamurit. Funda?big grin

1 răspuns:
| JoMo explică:

Stiu dar nu am gasit in acele liste... vroiam opinii personale... mersi totusibig grin