| raresu12 a întrebat:

Funda TPU :-)! As vrea sa imi cumpar un telefon. Ce a-ti alege voi dintre Nokia lumia 520 si Orange reyo. As vrea si niste review-uri la aceste telefoane daca puteti!

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Pot sa-ti spun ca am Orange Nivo si sunt destul de multumit, nu-ti trebuie super performanta cand nu esti om de afaceri la jocuri se comporta destul de bine

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Nokia 520 in nici un caz Orangehappy

| Nicu47 a răspuns (pentru raduradu2014):

Pot sa-ti spun ca am Orange Nivo si sunt destul de multumit, nu-ti trebuie super performanta cand nu esti om de afaceri la jocuri se comporta destul de bine

| raresandrey a răspuns:

Fa-ti cont pe Orange ar fi mult mai indicat ai sa gasesti comentarii si de la experti si de la clienti.