| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
unde as putea sa gasesc husa si folie pentru zte grand x in?(daca se poate si programul de lucru, al acestui loc)
am inteleesc ca e un service ceva pe langa coltea...

2 răspunsuri:
| raluca68 a răspuns:

Edit: inteles;
unde as putea sa gasesc, in Bucuresti;

| Ionela_Aspru_1984 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a124673649 -intra aici si licitezi, ai doua folii in pret doar ca trebuie sa le aplici tu, am cumparat eu de la el un set, http://www.solomobiles.ro/......i-762.html -si husa de aici, nu am cumparato nici eu dar urmeaza, pune o intrebare inainte de a cumpara ca este pentru v970, dar cred ca se potriveste, pe okazii si in alte parti sunt mai scumpe si nu merita.sa il stapanesti fara incidente!