| casian_6565 a întrebat:

FUNDA! URGENT! Buna TPU! Ce parere aveti despre Nokia Lumia 520? As vrea sa imi cumpar unul.Are cineva? Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Este un telefon foarte bun,sunt multumit de el se aude foarte tare in convorbiri,videoclip-urile se vad foarte bine, face poze superbe, muzica pe el se aude foarte bine, ecran-ul are o sensibilitate foarte buna, iti recomand cu caldura acest model de telefon.Eu detin acest telefon din septembrie 2013!

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

E un telefon foarte bun poze bune jocurile merg bine ecran sensitiv bun recomand cu caldura.

| bineproportionat a răspuns:

Iti dau un singur sfat, cumparal, merita toti banii http://bit.ly/P65BUs