| Toatesuntlafel a întrebat:

Funda urgent! De unde pot lua un smartphone în rate fara acte de venit sau loc de munca? Funda la raspuns rapid si bun!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva! Abonamentul se poate face numai daca ai loc de munca si faci dovada ca ai cu ce platii ratele.
Poti sa cumperi un telefon de pe olx sau de la vreun prieten, dar ai grija, nu trimite banii prin posta, cumpara numai daca te intalnesti cu vanzatorul, ca sa nu primesti teapa.

| mihai69 a răspuns:

Scrie-i lui Moş Crăciun!

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Vb cu cineva care lucreaza
si platesti lui ratele