| raresu12 a întrebat:

Funda :-). Vreau sa-mi cumpar telefonul Samsung xcover. Ce parere aveti despre el, merita banii?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Da,este ok. Daca nu esti genul care sa foloseasca telefonul intensiv (jocuri, internet, etc.etc.) e bun. Are procesorul bun (mai bine zis, suficient), camera e ok, ecranul este foarte rezistent si are un sistem operativ cu o multime de posibilitati (Android).

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Procesorul e cam mic 800 MHz si nu poti juca tot ce vrei. Si sa nu-i faci update.
In rest e foarte bun.

| charleslouboutin a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el.

| charleslouboutin a răspuns (pentru SamsungGalaxyS3):

E un telefon bun...din pacate are doar 8gb capacitate de stocare si nu are suport de card.

| SiposDavid a răspuns:

Este un telefon rigid, destul de gros si nu are un aspect tocmai placut, iar la configuratie..se poate si mai bine la pretul ala.

| raresu12 explică:

Pai nu multe charleslouboutin. Gen sa vorbesc la el si sa descarc doua-trei aplicatii dupa el.

| butusan a răspuns:

Salut. Daca il cumperi nou din magazin isi merita toti bani dar daca nu il cumperi dela atcineva s-ar putea sa nu functioneze asa bine.