| yAdrian a întrebat:

Fundaa! Salut TPU! Se meita iPhone 4 pentru Samsung Galaxy S II? Argumentati.

Care sunt diferentele(cum le deosebesc) dintre un S+ (I) si S II?

Fundaaa! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| rapidistii23 a răspuns:

Se merita in plus daca scapi iPhone-ul din mana se poate crepa ecranul si n-o sa mai mearga deloc niciodata! s-a dus pe apa sambetei cu el.
Iar la Samsung Galaxy S II daca l-ai scapat poate ca se creapa putin ecranul dar garantat nu se va strica precum iPhone-ul iti garantez Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai si categoria Telefonie, nu la Dragoste si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sa vorbesti cu mama si parintii tai.Se pare ca la tine, bunul simt nu exista.Nu ai ce cauta pe TPU.Nu accept un asdemenea limbaj.