| PLoietre a întrebat:

FundaVOT!
daca transfer credit de pe un numar pe altul, imi ia ceva tva?
sau pot activa extraoptiuni cu creditul transferat

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Poți transfera liniștit, dar pentru opțiuni cu minute mă gândesc, ai nevoie de vreo 4 euro.

Deci da, poți activa ce vrei cu creditul transferat( dacă ai creditul necesar pentru a activa opțiunea dorită). Și bineînțeles, fără TVA.

| Adryan17 a răspuns:

Nu iti ia tva. Daca eu iti transfer 1 euro, vei primi 1 euro. Si poti sa faci ce vrei cu el, doar ca nu poti sa il transferi la altcineva. Eu asta stiu.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Nu iti ia tva, dar nici nu poti activa extraoptiuni(cel putin in Orange stiu sigur).Dar e naspa cu creditul transferat pentru ca e valabil doar 10 zile si timp de 30 de zile nu mai poti face transfer nici tu, nici cui i-ai trimis(din nou, valabil cel putin in Orange)