| AbeautifulMind a întrebat:

Fundita acum!

Am cumparat un Samsung galaxy s5 Gold de la telekom acum 3, 4 zile, sunt foarte multumit de el, toata bune si frumoase dar am o mica problema cu incarcatorul de retea. In timpul incarcarii se aude un fel de presiune joasa in jurul incarcatorului de retea, nu este de vina prizei deoarece am incercat si la altele...sau din vina cablului microUSB... sa ma duc la ei sa il schimbe? (este in garantie 2 ani telefonul)

1 răspuns:
| FaraNumar1234 a răspuns:

Da
Trebuie schimbat deoarece poate exploda si va dauna atat prizei dar si telefonului