| dygas a întrebat:

GPS PE TELEFON (pe un galaxy s2 mai exact), care e mai bun? si ma intereseaza daca merge fara net...

7 răspunsuri:
| mariu22 a răspuns:

Salut, instaleaza asta din Google Play
https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImV1Lm1hcG9mLnJvbWFuaWEiXQ.
Eu il folosesc pe un galaxy S1, merge foarte bine, si este offlinewinking

| dygas explică (pentru mariu22):

E gps sau harta online?

| dygas explică (pentru mariu22):

Ce spui tu acolo prietene, ca fara net nu merge, cand dezactivez wi fi-ul imi spune ca pozitia curenta nu este cunoscuta (am iesit si pe geam, credeam ca nu merge in casa, dar nimic)...winking

| mariu22 a răspuns:

Draga prietene, eu il folosesc fara internet de multa vreme si iti spun ca merge fara probleme doar cu GPS activat, citeste putin in descrierea programului si o sa-mi dai dreptate.
Spor la treaba

| dygas explică (pentru mariu22):

Am citit, dar totusi fara net nu imi gaseste punctul de pornire, probabil pentru ca sunt in casa, oricum mersi frumos (poate ai un id de mess? te mai intrebam cate ceva ca nu am de mult tel asta si nu ma pricep, daca nu deranjez desigur)...

| mariu22 a răspuns (pentru dygas):

Nustiunimic@yahoo.com ID meu

| mariu22 a răspuns (pentru dygas):

K la sfarsit in loc de ''c''