| anutzamumusik a întrebat:

Gps-ul functioneaza fara internet si pe orice telefon?

Răspuns Câştigător
| Kryss13 a răspuns:

Nu functioneaza fara net.straight face Si functioneaza pe orice telefon care are gps. In general telefoanele care au gps sunt mai performante. E u am gps pe telefon si nu imi functioneaza fara net!happy
funda?

3 răspunsuri:
| LikeGreen a răspuns:

Sall...
Nu nu functioneaza fara net si nu functioneaza pe orice telefon trebuie sa ai internet si un telefon mai performant mai precis un smartphone sper ca te-am ajutat
Funda happy

| s3v3n7 a răspuns:

Pe orice telefon NU doar pe telefoane in care sunt implantate GPS.
Si DA. functioneaza GPS fara internet doar trebuie sa ai pune hartile si restul vine de la satelit.tu crezi ca cei ce merg cu masina in lume cu GPS'ul au net?

| s3v3n7 a răspuns (pentru s3v3n7):

Puse nu pune
si
au nu ai
Scz de greseala