| Teodor_Manole_1998 a întrebat:

Guys...am nevoie de ajutor
Ce ați alege dintre telefoanele
Samsung S9 plus
Huawei mate 20 PRO
Huawei p30 (simplu)
Ideea este că aș vrea mate 20 pro pentru design și amprenta in ecran, dar microfonul și difuzorul sunt super proaste, iar camera selfie. aceeași părere. Asta n-ar fi o problema mare că aș putea să port căști, dar as mai vrea sa fac și un selfie cu prietenii. Acum lupta ar fi intre s9 plus, că are și bixby, și p30 dar p30 e cam mic iar s9 plus nu știu dacă m-ar tine câțiva ani buni, as vrea vreo 5 ani macar.
Ce părere aveți voi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege intre cele doua Huawei si as merge pe Mate 20 pro, are o baterie de 4200 mAh si Huawei chiar isi da silinta sa schimbe ceva de la an la an. S9 nu e prea diferit de S8. Fratele meu are mate 20 lite si se aude super bine la difuzor, pro e logic ca e si mai bun