| Popintinio a întrebat:

Hai salut! Am si eu o intrebare pentru voi am fost azi la Vodafone pentru reinnoirea abonamentului + cumpararea unui telefon si am vazut multe telefoane accesibile si nu stiu ce telefon sa imi iau dintre Samsung galaxy trend plus, Nokia x, Nokia 520 si Vodafone smart 4 astept raspuns rapid dau funda vreau raspunsuri de la cei care au butonat telefoanele

Răspuns Câştigător
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Galaxy trend, are un sistem mai bun.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Galaxy trend plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smart 4 ar fi cel mai bun, fratele meu si-a cumparat de la Vodafone un Alcatel One touch C7- 7041 X, ARE 1GB ram, se misca perfect, cauta-l, poate gasesti vreo oferta la el.

| Popintinio explică:

Mai vreau raspunsuri si smart 4 are sistem mai bun dar are mai putin ram