| AnutzaDragutza13 a întrebat:

"Hălău" TPU.! Voi ce spuneți despre telefonul Allview A5 Duo, Dual SIM? Ce păreri aveți? Pentru că vreau să mi-l iau de la eMag.ro... happy Mersi kiss

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Recent am luat un Utok dual sim - merge super. Ca idee - orice telefon ai alege, caută mai întâi pe saitul producătorului la ce preț îl vinde. Am avut mari surprize în privința asta, comparând acele prețuri cu alea de pe eMag!

| AnutzaDragutza13 explică (pentru mihai69):

La eMag.ro este 409 lei si transport gratuit, pe site-ul lor Allview este 439 lei... http://www.emag.ro/......DD9B9BBBM/ si http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a5-duo/descriere/

| mihai69 a răspuns (pentru AnutzaDragutza13):

Corect - se întâmplă și invers. Dar cum spuneam eu mai sus se petrece mai des. Oricum, dacă la eMag e mai ieftin ca la producător, atunci chiar merită luat produsul (eu am prins o ofertă la laptop și sunt mulțumit - încă nu l-am găsit la nicio prăvălie mai ieftin).