| D0PE a întrebat:

Halloo. Intrebare foarte serioasa! Deci, intr-un timp cred ca de acum 2 luni, la servici, pe mama mea o suna un nr, l aceeasi ora. La ora 1, pranzul. Nr nu il void a dar va spun ca se termina in 1234. Este un nr normal cu 07... stiti dar cand raspunde se aude ca si cum ar suna ea pe cineva adica cand suni pe cineva se aude, biip, biip, sti pana raspunde se aude zgomotul ala infine. Dar nu stiu, nu avem dusmani sau ceva, va rog scuzati categoria dar aici sunt cei mai activim membri! Repede! Va rog. mult!

2 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Si totusi, care e intrebarea? Oricum, probabil ca el a inregistrat acel bipait, iar cand suna il pune la telefon.

| D0PE explică (pentru OctaLoL):

Nu este. Deci ma, cand suni pe cienava la telefon stii ca se aude ceva inainte de a raspunde? E ea cand raspunde se aude aceasta dar nu e nimic inregistrat.