| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Heeeeeelp heeelp, cum instalez Adobe Flash Player pe Samsung Galaxy Ace GT- S8530 i?

2 răspunsuri:
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Deci, telefonul tau ar trebui sa aiba Android. Daca da, uite ce trebuie' sa faci. Intri pe Google Play (daca ai conexiune la net), cauti sus Adobe sau Flash Player (intelegi tu), apesi pe rezultatul dorit, dupa care apesi instalare. Vei astepta, si iti va aparea la final in meniu.
Sper ca te-am ajutat!
Daca ai intrebari, raspunde sau trimite-mi un mesaj big grin

| Sergiulake2014 a răspuns:

De pe Magazin Play(sau Google Play).Il cauti il downloadezi si se instaleaza singur happy