| LostInHell55 a întrebat:

- heeeei ♥
- cum pot sa blochez pe cineva de pe telefon, sa nu mai poata sa-mi trimita mesaje si sa ma sune.
- am Nokia asa 302.
- dau fundita ♥ :*

Răspuns Câştigător
| AlexeHellsing a răspuns:

Intrii la setari, apoi setari aplicatie apel, toate apelurile, respingere automata ...si adaugi nr.

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

De ce dracu pui liniuţă la început de propoziţie? straight face Am deţinut eu cumva vreun dialog cu tine înainte să pui întrebarea?
Ok, nu vreau sa dovedesc inteligenţă, doar că m-ai călcat puţin pe nervi, doar puţin. Că nu eşti singura care face aşa.

| LostInHell55 explică (pentru Crucified):

Au, scuze :3 dar asa m-am obisnuit happy

| valintinvalic2011 a răspuns:

Nu stiu precis cum la tine si nu stiu pe ce limba este setat telefonul dar asa incerc sa te ajut eu am Nokia 5300 stiu este cam vechi dar unele telefoane nu au lista niagra pentru numere si asa incepem
-intri in meniu -setari-setari apel -si acolo vezi filtrarea numerelor sau lista niagra sau black list sau ceva de genul acesta si cind vei intra in lista niagra si vei pune numarul si imi raspunzi daca sa primit

| Criistyanna a răspuns:

PAI Pai pai laughing 1. intrii la setari 2. apoi setari aplicatie 3. apel 4. toate apelurile 5.respingere automata ...si adaugi nr.winking

| rroobbeerrtt a răspuns:

Din cate stiu nu mergewinking

| Maria0000 a răspuns:

Se poate. Se numeste blacklist ( lista neagra). Eu o am pentru numere necunoscute. Poti sa bagi acolo si numarul care nu vrei sa te mai sune. Sper ca te.am ajutat.